KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14855447
nr 1485 5447
Dan Martin
(1910-1999), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 76. Olja på duk, 47x53 cm, yttermått inklusive ram: 57x66 cm
Dan Martin, svensk bildkonstnär född 1910, död 1999.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 augusti 2022
kl 18:54:23
28/8 10:16:59